ZADAR SportZadne-Izdvojeno

Memorijalni turnir Drago Krželj 2014

imageOve nedjelje u Splitu je održan memorijalni judo turnir „Drago Krželj 2014“ na kojem je nastupilo 300 injak natjecatelja iz klubova sa područja Dalmacije. Judo klub Zadar je nastupio pod vodstvom trenera Jurice Zankija, Stipe Grgasa i Dragana Kneževića sa 35 natjecatelja te osvojio 21 medalju i ekipno četvrto mjesto.

U uzrastu mlađih kadetkinja i mlađih kadeta Nina Katuša, Stipe Šestan i Iva Klinac su osvojili zlatne medalje.

U uzrastu dječaka i djevojčica Luna Miljanić, Donatella Bajlo, Luka Mijić i Roko Vulić osvojili su zlatne medalje. Roko Horžić, Nina Ćurko, Donat Martinović, Marko Vrkić,Damian Vučenović i Marcelo Patrk su osvojili srebrene medalje dok su Nora Zekanović, Frane Katačić, Josip Klarin, Mikula Dunatov, Bartol Pilić, Nandi Mičić, Hari Mičić i Josip Bilić osvojili brončane medalje.

Za Zadar još su nastupili Leon Vuletić, Josip Kranjčina, Nikola Mikin, Mateo Blaslov, Šime Mrkić, Roko Jurić, Vice Sačić, Fran Šimičević, Marin Sorić, Roko Bučić, Roko Stazić, Šime Petani, Valentina Krasniqi, Danijel Štefulić