ZADAR SportZadne-Izdvojeno

Najmlađi natjecatelji PK Jadera briljirali na Grdelinima Sv. Duje u Splitu

U subotu i nedjelju, 4. i 5. svibnja 2013. u međunarodnoj konkurenciji nastupili smo sa 17 članova na jednom od najjačih dječjih natjecanja (do 11 god.) – Grdelini sv. Duje 2013. U dva dijela natjecanja naši članovi su nastupili u konkurenciji sa 340 svojih vršnjaka.  Natjecatelji su podijeljeni u 3 kategorije: A kategorija plivačice i plivači rođeni 2002. godine, B kategorija plivačice i plivači rođeni 2003. godine koji su plivali 50m discipline, dok su plivačice i plivači rođeni 2004. godine i mlađi bili u C kategoriji i plivali 25m discipline.  Najbolje rezultate su ostvarili:

Maksim Komadina koji se u sve četiri discipline penjao na postolje i to  2 puta po srebro u disciplinama 25m leđno i slobodno i 2 puta po broncu u disciplinama 25m leptir i prsno.  Te se na kraju natjecanja plasirao na treće mjesto ukupnih pobjednika u kategoriji Plivači C 2004. i mlađi.

Ellena Šušteršić koja je osvojila 3 medalje i to srebro u disciplini 50m slobodno i dvije bronce u disciplinama  50m leđno i prsno. Ellena se na kraju natjecanja plasirala na prvo mjesto ukupnih pobjednika u kategoriji Plivačice B 2003.

U istoj kategoriji ukupnih pobjednika Tonka Krstić se plasirala na treće mjesto i dva puta se penjala na postolje po zlato se penjala u disciplini 50m prsno, a po broncu u disciplini 50m slobodno. Medalju je osvojio i  Filip Smolić koji se po zasluženo srebro penjao u disciplini 50m prsno, a još jedno srebro je donijela muška štafeta u disciplini 4X50m mješovito u sastavu Maksim Komadina (04), Filip Smolić (03), Mateo Škalec (02), Renato Govorčin (02).


Čestitamo svim plivačima na popravljenim osobnim vremenima.


OSVOJENE MEDALJE

Disciplina: 25m LEPTIR

Kategorija: C

Rank

Prezime i ime natjecatelja

Godište

Vrijeme

3

Maksim Komadina

2004

18.42

Disciplina: 25m LEĐNO, Plivači

Kategorija: C

2

Maksim Komadina

2004

18.63

Disciplina: 50m LEĐNO, Plivačice

Kategorija: B

3

Ellena Šušteršić

2003

39.66

Disciplina: 25m PRSNO

Kategorija: C

3

Maksim Komadina

2004

22.32

Disciplina: 50m PRSNO, Plivači

Kategorija: B

2

Filip Smolić

2003

44.05

Disciplina: 50m PRSNO, Plivačice

Kategorija: B

1

Tonka Krstić

2003

48.18

3

Ellena Šušteršić

2003

48.90

Disciplina: 25m SLOBODNO, Plivači

Kategorija: C

2

Maksim Komadina

2004

16.14

Disciplina: 50m SLOBODNO, Plivačice

Kategorija: B

2

Ellena Šušteršić

2003

34.73

3

Tonka Krstić

2003

36.22

Disciplina: 4x50m MJEŠOVITO ŠTAFETA, Plivači

2

Maksim Komadina (04), Filip Smolić (03), Mateo Škalec (02), Renato Govorčin (02)

2:35.38

 

Pod vodstvom trenera Marijana Čuline, prof i Ante Džaje, prof. na natjecanju su nastupili: Nikita Baraba, Jure Boban, Petra Dobrić, Lovre Jerak, Maksim Komadina, Tonka Krstić, Marija Kuman, Noa Kuman, Magdalena M. Mazul, Marija Maraš, Matija Matić, David Morović, Zara Nižić, Filip Smolić, Mateo Škalec, Ellena Šušteršić, Tomi Vukić

 

 







Related Articles

Back to top button