IzdvojenoZADAR Sport

OVDJE POGLEDAJTE VIDEO Ivan Santini trećim golom sezone Caenu donio pobjedu

Ivan Santini zabio je novi gol za Caen, treći u francuskom prvenstvu ove sezone. U 7. kolu Caen je dočekao Amiens i poveo golom hrvatskog reprezentativca iz jedanaesterca u 54. minuti.

Jedan gol bio je i dovoljan domaćinu za četvrtu pobjedu ove sezone, uz tri poraza, a s 12 bodova trenutno su na visokom šestom mjestu.

U najluđoj utakmici kola Lyon i Dijon odigrali su 3:3. Fekir je doveo domaće u vodstvo u 20. minuti, a samo četiri minute kasnije Sliti je izjednačio iz jedanaesterca. Na otvaranju drugog poluvremena Dijon je preokrenuo golom Xeke i držao vodstvo niti osam minuta kada je uslijedila prava ludnica. U pet minuta pala su tri gola, Lyon je priredio novi preokret, ali Dijon ipak izvukao remi. Aouar je u 60. zabio za 2:2, Diaz iz jedanaesterca donio domaćima 3:2, a Yambere u 65. zaključio priču. Bordeaux je s 3:1 slavio protiv Guingampa i skočio na treće mjesto s 15 bodova, četiri manje od vodećeg PSG-a.