Otvori članak

Mladen Ninčević pozvao policiju, tvrdi da je napadnut. Zbog BMW-a na Branimiru reagirala i policija

Table of Contents

Kandidat za gradonačelnika Zadra Mladen Ninčević našao se u nesvakidašnjoj situaciji nakon što je, kako kaže, došao pokupiti stvari i opremu sa svoga štanda na Branimiru za koji ima uredne papire.

- Imam sve papire za štand i došao sam svojim vozilom po stvari. Nakon što sam stao s kolegom iz svoga tima, jedan mladić mi je prišao, unosio mi se u facu i prijetio pa sam pozvao policiju. Stalno me sabotiraju i paraju plakate jer želim uvesti reda - rekao je Ninčević.

Mladić je za ZADAR News demantirao da je prijetio, već naglašava kako Ninčević smije parkirati u zabranjenoj zoni.

- Dostavna vozila imaju pravo pristupa štandovima ili nemaju? Imam sve papire i ovdje je sve čisto. Stalno me maltretiraju i sabotiraju jer želim bolji i uređeniji Zadar. Dokaz da sam u pravu je i taj što ni policija ne vidi ništa sporno u cijeloj ovoj situaciji - rekao je Ninčević ZADAR Newsu.

Nakon dolaska policije situacija se smirila, a svi prisutni su napustili mjesto događaja.

Komentari

Posljednje