MINI BASKET LIGA ZADARSKE ŽIPANIJE
Na temelju odigranih utakmica, primljenih originalnih zapisnika i izvješća opunomoćenika,
donose se slijedeće odluke. Registriraju se utakmice kako slijedi:
9. KK „ZADAR 2“ – KK „ZADAR 1“ 43 : 66 (16:16;21: 5;17:14;12: 8)
Š. Patrk – K. Validžić
KK „Zadar 2“: V. Milin, D. Ninčević 25, L. Meštrić 5, J. Kačan, J. Kelečević 4, B. Matešić,
N. Zdrilić, L. Smoljan 5, L. Dujić 2, D. Dobrović 2, D. Dešpoja, F. Sterle.
KK „Zadar 1“: V. Barbaroša 4, K. Čudina, D. Padovan 9, L. Nenadić 10,. M. Soldo 10, A. Milković
8, R. Erslan 5, D. Jerolimov 2, B. Budija 4, R. Lovrić 4, L. Paleka 10, J. Rončević,
K. Gardijan.
13. KK „ABC ZADAR“– KK „VOŠTARNICA“ 33 : 45 ( 7:20; 9:12; 8: 9; 9:13)
H. Raspović – K. Validžić
KK „ABC Zadar“: D. Menovski, Vidučić, R. Guzić, J. Katavić 3, Đ. Juričin 4, L. Stanović 2,
D. Karlović 6, Košta, K. Brajković, T. Babara 2, B. Pilipović 3,
I. Kolanović 6, D. Baričević 3, D. Škifić 4.
KK „Voštarnica“: L. Miočić, M. Rožman 10, R. Žunić 16, B. Maroši 9, L. Mikić 1, V. Datković,
A. Žugić, A. oštrić, L. Kicevski 5, D. Klešnik 4, K. Klarica, M. Korica, M.Vrsaljko.
14. KK „BIBINJE“ – KK „ZADAR 2“ 34 : 37 (14: 2; 6:13; 8:10; 6:12)
R. Hordov – I. Miočić
KK „Bibinje“: M. Karaban, B. Režić 8, R. Čojder, D. Režan, I. Bralić 11, A. Šimunić, R. Sekular
2, B. Karaban, R. Delija, M. Šaravanja 4, B. Lisica, D. Sekula 9.
KK „Zadar 2“: D. Ninčević 20, L. Meštrić 2, J. Kačan, J. Kelečević 8, B. Matešić, N. Zdrilić 2,
l. Smoljan 3, L. Dujić, D. Dobrović 2, D. Dešpoja, V. Osmanović.
15. KK „ZADAR 1“ – KK „BIOGRAD/PRISTAN“ 90 : 17 (16: 5;33: 0;22: 7;19: 5)
D. Nekić – K. Validžić
KK „Zadar 1“: V. Barbaroša 16, L. Ivković 5, D. Padovan 2, L. Nenadović 7, M. Soldo 4, A.
Milković 10, R. Erslan 9, D. Jerolimov 5, M. Vrsaljko 3, L. Višić 17, L. Paleka 12,
D. Hržina, M. Gardijan.
KK „Biograd/Pristan“: I. Milat, M. Vitali 2, R. Marčić, B. Fantina 2, I. Marčić, D. Zelenko, M.
Fantina 13, P. Hornet, B. Šarić, M. Baričić, G. Majica.
16. KK „SONIK PUNTAM.“ – KK „SUKOŠAN“ 31 : 66 ( 6:22; 5:18; 4:23;16: 3)
I. Bevanda – M. Kurilić
KK „Sonik Puntamika“: D. Matulina 4, R. Govorčin 8, L. Višić, D. Pavin 8, V. Pestić, M. Manojlović
5, A. Buble 2, D. Jančijev, L. Kuzevski 2, J. Grdović 2.
KK „Sukošan“: P. Smolić, J. Čalušić 20, M. Ćurković 27, M. Dražić, M. Burčul 5, B. Škibola 6,
T. Parataj, B. Vezilj 4, N. Smolić 2, K. Krešan, J. Klarić 2, I. Palajsa, M. Sudinja,
S. Pavić, S. Kuliš.
T A B L I C A
1. |
KK «ZADAR 1» |
4 |
4 |
0 |
334 |
: |
109 |
8 |
2. |
KK «SUKOŠAN» |
4 |
3 |
1 |
202 |
: |
183 |
7 |
3. |
KK «VOŠTARNICA» |
4 |
3 |
1 |
186 |
: |
191 |
7 |
4. |
KK «ABC ZADAR» |
4 |
2 |
2 |
184 |
: |
179 |
6 |
5. |
KK «BIOGRAD/PRISTAN» |
4 |
2 |
2 |
168 |
: |
194 |
6 |
6. |
KK «ZADAR 2» |
3 |
1 |
2 |
131 |
: |
153 |
4 |
7. |
KK «BIBINJE» |
4 |
0 |
4 |
124 |
: |
179 |
4 |
8. |
KK «SONIK PUNTAMIKA» |
3 |
0 |
3 |
77 |
: |
206 |
3 |
V KOLO
17. KK «VOŠTARNICA» – KK«SONIK PUNT.» Višnjik 3, 02.12.12. (nedjelja) u 10,30 sati
18. KK «BIBINJE» – KK «ZADAR 1» Bibinje,
19. KK «ZADAR 2»-KK «ABC ZADAR» Višnjik 3, 02.12.12. (nedjelja) u 12,00 sati
20. KK «SUKOŠAN»-KK«BIOGRAD/PRISTAN» Sukošan,
-
Franka Antolić osigurala prvo mjesto u Zagrebačkoj badmintonskoj ligi -
Tajni sastanak uskočkog optuženika Sandija Šole, Ive Bokanović i Marka Ivančića: “Mediji su ključ, moramo imati sve pod kontrolom” -
VIDEO: Igrači HNK Zadar na Stanovima u glas zapjevali cajku Mile Kitića “Šampanjac” -
U organizaciji STK Jadera odigran stolnoteniski turnir povodom Dana obrane Zadra