ZADAR SportZadne-Izdvojeno

Zadarski judaši nastupili na “Koroška open 2013”

imageProteklog vikenda u Sloveniji je održan međunarodni judo turnir “Koroška open 2013”. Na natjecanju je nastupilo je 820 natjecatelja iz 22 države. Na ovom turniru koji slovi za jedan od masovnijih turnira u regiji, nastupilo je i sedam Zadarskih judaša pod vodstvom trenera Jurice Zankija.

Zadarski judaši natjecali su se u kategorijama mlađih kadeta i kadetkinja i u kategoriji kadeta i kadetkinja. U kategoriji mlađih kadetkinja Nina Katuša je osvojila treće mjesto dok je Nora Radovčić osvojila peto mjesto. U kategoriji kadetkinja Zrinka Miočić je osvojila trećo mjesto.

Za judo klub Zadar još su nastupili Ante Kovačević, Luka Brkić i Stipe Šestan koji ovaj put nisu uspjeli ostvariti plasman.