Otvori članak

Zadrani će sutra skupljati sredstva za Auroru i Anu Pavić

Table of Contents

index

Prikupljanje sredstava za Anu i Auroru Pavić održat će se i sutra na Narodnom trgu. U vremenu od 10 do 13 sati bit će postavljen štand, a svi koji to žele moći će pomoći.

– Sutra je završni dio akcije u koju su se uključili mnogi. Pozvani su svi Zadrani da pomognu, kazao nam je Borut Gatara koji se u akciju uključio na poziv Ante Rubeše.

Podsjetimo, 30-godišnja Ana Pavić se već više od šest godina bori s rakom limfnih čvorova i razarajućeg reumatoidnog artritisa, dok njezina četverogodišnja kći Aurora od rođenja pati od refluksa želuca i trahealnog bronha, teškog poremećaja koji može dovesti do kolapsiranja pluća, odnosno do gušenja.

Već godinama Ana na liječenje odlazi u Split, a Aurora u Rijeku. A novac za skupo liječenje koje im život znači ova si obitelj ne može sama priuštiti. Radi višegodišnjeg liječenja obitelj je zapala u dugove i nemaju dovoljno za terapiju i lijekove koje HZZO ne pokriva. Ani je za novu kuru terapije u Splitu hitno potrebno 35.000 kuna.

Svi oni koji žele pomoći obitelji Pavić sredstva mogu uplatiti na žiro račun Ane Pavić u OTP banci: 3200323760.

Komentari

Posljednje